Pismo do sponsorów | Nadwieprzańskie Stowarzyszenie Bielik

Witam wszystkich gości, zapraszam do odwiedzania naszej strony. Strona jest w trakcie aktualizacji za co serdecznie przepraszamy.

Pismo do sponsorów

NADWIEPRZAŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU DZIECI  I MŁODZIEŻY”BIELIK” 08-504 Ułęż, Żabianka 18 . NIP 5060112053, REGON 061539705,  KRS: 0000454922, www.stowarzyszenie-bielik.pl e-mail: kontakt@stowarzyszenie-bielik.pl tel.: 781 651 204

Szanowni Państwo !

Z satysfakcją informujemy, że powołaliśmy do istnienia Nadwieprzańskie Stowarzyszenie  Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży BIELIK z siedzibą przy parafii Wniebowzięcia NMP w Żabiance, którego celem jest bezpośrednie  wspieranie naszych drużyn harcerskich. Wychowanie i rozwój dzieci zgodny z metodyką harcerską pozwala nam również, na realizację wielu celów statutowych stowarzyszenia. W tym roku dla nas szczególnym, już formalnie  jako stowarzyszenie organizujemy szereg działań wspomagających rozwój naszych dzieci i młodzieży. Pierwszym w zasadzie naszym dziełem, inaugurującym niejako, oficjalne rozpoczęcie naszej działalności jest wspólna z harcerzami, organizacja Pierwszego Przeglądu Pieśni Harcerskiej i Patriotycznej w Żabiance . Mamy nadzieję, że ów przegląd, wpisze się na stałe w kalendarz naszych corocznych działań i będzie on z roku na rok coraz bardziej profesjonalny i gościć będziemy harcerzy z coraz dalszych zakątków Polski. Jako Stowarzyszenie nie prowadzimy działalności gospodarczej, dlatego środki, którymi będziemy dysponować, będą bardzo ograniczone. W związku z tym, że organizacja  powyższych działań wymaga znacznego nakładu finansowego,  zwracamy  się więc z ogromną prośbą o wsparcie naszych poczynań. W zamian  oferujemy możliwość reklamy Państwa firmy w materiałach informacyjnych, na stronie  internetowej oraz w trakcie trwania realizacji. Do naszego Stowarzyszenia przyjmiemy każdego komu leży na sercu dobro naszych dzieci i młodzieży, szczególnie w dzisiejszych tak trudnych dla nich czasach.

Nr naszego konta: Bank Spółdzielczy w Rykach - 54 8724 0005 2001 0003 4409 0001

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Robert Ziemianek  Prezes Stowarzyszenia, tel. 781 651 204

ks. Eugeniusz Pepa HR Wiceprezes Stowarzyszenia, tel. 604 483 693